bře, 28 2024

Úvod

Vítejte na webu Truhlářský Design, kde se specializujeme na interiérové dveře a truhlářské výrobky. Naše produkty jsou vytvořeny s láskou a péčí českých truhlářů, kteří kladou důraz na kvalitu a design. Tento dokument definuje obchodní podmínky používání našeho webu a nákupu produktů. Před použitím našich služeb se prosím seznámte s těmito podmínkami.

Oblasti použití

Obchodní podmínky se vztahují na všechny návštěvníky a uživatele webu Truhlářský Design. Tím, že vstoupíte na náš web nebo zakoupíte náš produkt, souhlasíte s těmito podmínkami. Všechny interakce a transakce na tomto webu se řídí těmito pravidly.

Závazky stran

Jako prodejce se zavazujeme poskytovat informace o produktech co nejpravdivěji a kompletně. Jako zákazník se zavazujete poskytnout přesné a pravdivé informace při objednávce. Jakékoli nedorozumění způsobené nepřesnými informacemi ze strany zákazníka nenese prodejce odpovědnost.

Práva a povinnosti

Uživatelé našeho webu mají právo být informováni o specifikacích produktů, cenách a dostupnosti. Mají také právo na ochranu svých osobních údajů podle platných zákonů. Prodejce má právo odmítnout objednávku, pokud nesplňuje všechny požadavky nebo pokud má podezření na podvodné jednání.

Kontaktní údaje

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby asistence nás prosím neváhejte kontaktovat na email: [email protected] nebo na adrese Veveří 111, 616 00 Brno, Česká republika. Vážíme si každého zákazníka a snažíme se o co nejkvalitnější zákaznický servis.